Jídelní set STRAKOŠ DSF 28 a DM26 je vhodný i pro 8 osob, je sestaven z rozkládacího stolu STRAKOŠ DSF 28 a 4 židlí STRAKOŠ DM26. Je možné si dokoupit libovolné množství židlí.

Jídelní stůl STRAKOŠ DSF 28 je stůl rozkládací určený do restaurací, hotelů i domácností. Tento rozkládací stůl je pevný a stabilní. Konstrukce stolu je vyrobena z masívu bukového dřeva, deska stolu dubová dýha ve tvaru obdelníku se zakulacenými rohy. Stůl je v rozměru: délka ve stavu složeném je 130 cm a ve stavu rozloženém je 180 cm, šířka stolu je 70 cm, výška 76 cm. Nohy jsou 7 x 7 cm. 

Jídelní židle STRAKOŠ DM26 je zátěžová židle do restaurací, hotelů i domácností. Tato židle je velice pevná, vyrobena z bukového dřeva a dodávána v celku - nic se po dodání nešroubuje ani nelepí. K povrchové úpravě dřeva jsou použity ekologické materiály, které jsou šetrné k životnímu prostředí i zdraví. K čalounění těchto židlí jsou použity zátěžové potahové látky, které splňují náročné podmínky pro provoz v restauracích. Židle je v rozměrech: výška opěradla 94 cm, výška sedací plochy 46 cm, šířka 43 cm, hloubka 42 cm.

Jídelní set Vám umíme dodat v libovolné barevné kombinaci dle vzorníku. Vzhledem k tomu, že barevné provedení bílá je technologicky náročnější, je v tomto barevném provedení příplatek. Celý jídelní set je dodáván v celku pouze nohy stolu jsou demontované. Set na obrázku je v barvě ořech světlý a židle mají čalounění Lili K104.

Zobrazení barev se může lišit dle nastavení Vašeho elektronického zařízení a není důvodem k reklamaci.

Jídelní set
Počet židlí 4

Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!
    Špatný           Dobrý

Jídelní set STRAKOŠ 1+4 DSF 28 a DM26

  • Výrobce: STRAKOŠ D-MARK
  • Kód zboží: DSF 28 a DM26
  • Číslo zboží: 2336
  • Dostupnost: Na skladě
  • 20 140 Kč
  • 14 100 Kč

  • Cena bez DPH: 11 653 Kč

Dostupné možnosti