Jídelní set STRAKOŠ 1+4 DSL 66/1 a DM60 je vhodný pro 4-8 osob, je sestaven z rozkládacího stolu STRAKOŠ DSL 66/1 a 4 židlí STRAKOŠ DM60. Je možné si dokoupit libovolné množství židlí.

Jídelní stůl STRAKOŠ DSL 66/1 je stůl rozkládací určený do restaurací, hotelů i domácností. Tento rozkládací stůl je pevný a stabilní. Konstrukce stolu a nohy jsou vyrobeny z masívu bukového dřeva a mořeny do daného odstínu. Deska stolu z lamina ve tvaru obdelníku. Stůl je v rozměru: délka ve stavu složeném je 140 cm a ve stavu rozloženém je 200 cm, šířka stolu je 80 cm, výška 76 cm. Nohy jsou v průřezu obdelník 7 x 7 cm.

Jídelní židle STRAKOŠ DM60 je zátěžová židle do restaurací, hotelů i domácností. Tato židle je velice pevná, vyrobena z bukového dřeva a dodávána v celku - nic se po dodání nešroubuje ani nelepí. K povrchové úpravě dřeva jsou použity ekologické materiály, které jsou šetrné k životnímu prostředí i zdraví. K čalounění těchto židlí jsou použity zátěžové potahové látky, které splňují náročné podmínky pro provoz v restauracích. Židle je v rozměrech: výška opěradla 97 cm, výška sedací plochy 47 cm, šířka 45 cm, hloubka 45 cm.

Jídelní set Vám umíme dodat v libovolné barevné kombinaci dle vzorníku. Vzhledem k tomu, že barevné provedení lefkas a bílá je technologicky náročnější, je v tomto barevném provedení příplatek. Set na obrázku je v této barevné kombinaci: deska stolu buk a bílé nohy, židle mají nohy v přírodní barvě buk s průhledným lakem s čalouněním ART 16744.

Zobrazení barev se může lišit dle nastavení Vašeho elektronického zařízení a není důvodem k reklamaci.

Celý jídelní set je dodáván v celku pouze nohy stolu jsou demontované.

Jídelní set
Počet židlí 4

Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!
    Špatný           Dobrý

Jídelní set STRAKOŠ 1+4 DSL 66/1 a DM60

  • Výrobce: STRAKOŠ D-MARK
  • Kód zboží: DSL 66 a DM60
  • Číslo zboží: 2279
  • Dostupnost: Na skladě
  • 20 810 Kč

  • Cena bez DPH: 17 198 Kč

Dostupné možnosti