Jídelní židle STRAKOŠ B XIV ořech 5 je zátěžová židle do restaurací, hotelů i domácností. Tato židle je velice pevná, vyrobena z bukového dřeva a dodávána v celku - nic se po dodání nešroubuje ani nelepí. K povrchové úpravě dřeva jsou použity ekologické materiály, které jsou šetrné k životnímu prostředí i zdraví. K čalounění této židle je použitá zátěžová potahová látka, která splňuje náročné podmínky pro provoz v restauracích.

Židle je v rozměrech: výška opěradla 94 cm, výška sedací plochy 47 cm, šířka 43 cm, hloubka 40 cm, váha židle 5 kg.

Tato židle je v barevné kombinaci: lakování ořech, čalounění č. 5 (viz. fotografie). 

Zobrazení barev se může lišit dle nastavení Vašeho elektronického zařízení a není důvodem k reklamaci.

K této židli jsou vhodné tyto jídelní stoly.

Podívejte se také na tuto židli jako součást jídelních setů Kvido, DariusMO I a B XIV, MA V a B XIV, OS V a B XIV, AL I a B XIV, MA IX a B XIV, MO I-P a B XIV.

Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!
    Špatný           Dobrý
Antispam

Jídelní židle STRAKOŠ B XIV ořech 5

  • Výrobce: STRAKOŠ D-MIX
  • Kód zboží: B XIV ořech 5
  • Číslo zboží: 2729
  • Dostupnost: 150
  • 1 980 Kč
  • 1 120 Kč

  • Cena bez DPH: 926 Kč

Jídelní židle STRAKOŠ B XIV ořech 5 jsou zátěžové židle do restaurací, hotelů i domácností. Tyto židle jsou velice pevné, vyrobené z bukového dřeva a dodávány v celku. K výrobě židlí jsou použité ekologické materiály, které jsou šetrné k životnímu prostředí i zdraví.


Související zboží

Jídelní židle STRAKOŠ B XIV ořech 2

Jídelní židle STRAKOŠ B XIV ořech 2

Jídelní židle STRAKOŠ B XIV ořech 2 jsou zátěžové židle do restaurací, hotelů i domácností. Tyto židle jsou velice pevné, vyrobené z bukového dřeva a dodávány v celku. K výrobě židlí jsou použité ekologické materiály, které jsou šetrné k životnímu prostředí i zdraví...

1 120 Kč 1 980 Kč Cena bez DPH: 926 Kč

Jídelní židle STRAKOŠ B XIV sonoma 6

Jídelní židle STRAKOŠ B XIV sonoma 6

Jídelní židle STRAKOŠ B XIV sonoma 6 jsou zátěžové židle do restaurací, hotelů i domácností. Tyto židle jsou velice pevné, vyrobené z bukového dřeva a dodávány v celku. K výrobě židlí jsou použité ekologické materiály, které jsou šetrné k životnímu prostředí i zdraví...

1 120 Kč 1 980 Kč Cena bez DPH: 926 Kč