Jídelní set STRAKOŠ IK IV a MT I je vhodný pro 4-8 osob, je sestaven z rozkládacího stolu STRAKOŠ IK IV a 6-ti židlí STRAKOŠ MT I. Je možné si dokoupit libovolné množství židlí.

Stůl STRAKOŠ IK IV je stůl rozkládací určený do restaurací, hotelů i domácností. Tento rozkládací stůl je pevný a stabilní. Je v rozměrech, délka ve složeném stavu 140 cm a v rozloženém stavu je 180 cm, šířka stolu 80 cm a výška stolu je 79 cm. Konstrukce stolu je vyrobena z pevné oceli s práškovým nástřikem v černé barvě. Deska stolu tloušťky 3,2 cm je z lamina.

Židle STRAKOŠ MT I  je židle do restaurací, hotelů i domácností. Tato židle je velice pevná a také přiměřeně lehká cca 5 kg. Tato židle je v rozměrech, výška opěradla 83 cm, výška sedací plochy židle je 47 cm, hloubka je 46 cm, šířka židle je 48 cm. Židle MT I je vyrobena z masívu bukového dřeva.  Existují 3 možnosti prošití opěradla - prošití rovné, ve tvaru diamantu a ve tvaru mušle. Za prošití je příplatek 270 Kč/ks

Jídelní set Vám umíme dodat v libovolné barevné kombinaci dle dostupných variant. Set na obrázku je v barevném provedení černá, deska stolu artisan, čalounění 19B.

Zobrazení barev se může lišit dle nastavení Vašeho elektronického zařízení a není důvodem k reklamaci.

Set je dodáván v celku, pouze nohy stolu jsou demontovány.

Jídelní set
Počet židlí 4

Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!
    Špatný           Dobrý
Antispam

Jídelní set STRAKOŠ 1+6 IK IV a MT I

  • Výrobce: STRAKOŠ D-MIX
  • Kód zboží: IK IV a MT I
  • Číslo zboží: 3472
  • Dostupnost: Na skladě
  • 33 460 Kč
  • 22 770 Kč

  • Cena bez DPH: 18 818 Kč

Dostupné možnosti


Související zboží

Jídelní židle STRAKOŠ R IX

Jídelní židle STRAKOŠ R IX

Jídelní židle STRAKOŠ R IX je zátěžová židle do restaurací, hotelů i domácností...

1 660 Kč 2 370 Kč Cena bez DPH: 1 372 Kč