Jídelní set STRAKOŠ 1+3 DSL Z2 a DF1 je vhodný i pro 4 osoby, je sestaven z nerozkládacího stolu STRAKOŠ DSL Z2 a 3 židlí STRAKOŠ DF1. Je možné si dokoupit libovolné množství židlí.

Jídelní stůl STRAKOŠ DSL Z2 je stůl určený do restaurací, hotelů i domácností. Tento stůl je pevný a stabilní. Konstrukce stolu je vyrobena z masívu bukového dřeva, deska stolu tl. 3,6 cm z lamina ve tvaru kruhu o průměru 58 a 75 cm, výška stolu je 74 cm.

Židle s područkami STRAKOŠ DF1 je zátěžová židle do restaurací, hotelů i domácností. Tato židle je velice pevná, vyrobena z bukového dřeva a dodávána v celku - nic se po dodání nešroubuje ani nelepí. K povrchové úpravě dřeva jsou použity ekologické materiály, které jsou šetrné k životnímu prostředí i zdraví. K čalounění těchto židlí jsou použity zátěžové potahové látky, které splňují náročné podmínky pro provoz v restauracích. Židle je v rozměrech: výška opěradla 72 cm, výška sedací plochy 46 cm, výška područek 62 cm, šířka 58 cm, hloubka 47 cm. 

Jídelní set Vám umíme dodat v libovolné barevné kombinaci dle vzorníku. Vzhledem k tomu, že barevné provedení lefkas a bílá je technologicky náročnější, je v tomto barevném provedení příplatek. Set na obrázku je v barvě wenge a židle jsou s čalouněním Omega 13200.

Zobrazení barev se může lišit dle nastavení Vašeho elektronického zařízení a není důvodem k reklamaci.

Celý jídelní set je dodáván v celku pouze nohy stolu jsou demontované.

Jídelní set
Počet židlí 3

Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!
    Špatný           Dobrý

Jídelní set STRAKOŠ 1+3 DSL Z2 a DF1

  • Výrobce: STRAKOŠ D-MARK
  • Kód zboží: DSL Z2 a DF1
  • Číslo zboží: 2329
  • Dostupnost: Na skladě
  • 17 820 Kč
  • 12 470 Kč

  • Cena bez DPH: 10 306 Kč

Dostupné možnosti