• Jídelní stůl STRAKOŠ MA V sonoma

Jídelní stůl STRAKOŠ MA V sonoma je stůl rozkládací určený do restaurací, hotelů i domácností. Tento rozkládací stůl je pevný a stabilní. Konstrukce stolu je vyrobena z masivu bukového dřeva, deska stolu z lamina ve tvaru obdélníku.

Stůl je v rozměru: délka ve stavu složeném je 120 cm a ve stavu rozloženém je 150 cm, šířka stolu je 80 cm, výška 78 cm.

Tento stůl je v barvě sonoma.

Zobrazení barev se může lišit dle nastavení Vašeho elektronického zařízení a není důvodem k reklamaci.

Stůl je dodáván v celku, pouze nohy jsou demontovány.

K tomuto stolu jsou vhodné tyto jídelní židle.

Podívejte se také na tento stůl jako součást jídelních setů Fridrich, MA V a B VII, MA V a B X, Nikolas, MA V a B XIV, MA V a N III, MA V a N VII, MA V a N I, MA V a N X 6ks.

Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!
    Špatný           Dobrý
Antispam

Jídelní stůl STRAKOŠ MA V sonoma

  • Výrobce: STRAKOŠ D-MIX
  • Kód zboží: MA V sonoma
  • Číslo zboží: 2742
  • Dostupnost: Na skladě
  • 6 320 Kč
  • 4 190 Kč

  • Cena bez DPH: 3 463 Kč

Jídelní stoly STRAKOŠ MA V sonoma jsou zátěžové stoly do restaurací, hotelů i domácností. Tyto stoly jsou velice pevné a stabilní. Jsou dodávány v celku, pouze nohy jsou demontovány. K výrobě stolů jsou použité ekologické materiály šetrné k životnímu prostředí i zdraví. 


Související zboží

Jídelní stůl STRAKOŠ MA V bílá

Jídelní stůl STRAKOŠ MA V bílá

Jídelní stoly STRAKOŠ MA V bílá jsou zátěžové stoly do restaurací, hotelů i domácností. Tyto stoly jsou velice pevné a stabilní. Jsou dodávány v celku, pouze nohy jsou demontovány. K výrobě stolů jsou použité ekologické materiály šetrné k životnímu prostředí i zdraví.  ..

4 190 Kč 6 320 Kč Cena bez DPH: 3 463 Kč

Jídelní stůl STRAKOŠ MA V ořech

Jídelní stůl STRAKOŠ MA V ořech

Jídelní stoly STRAKOŠ MA V ořech jsou zátěžové stoly do restaurací, hotelů i domácností. Tyto stoly jsou velice pevné a stabilní. Jsou dodávány v celku, pouze nohy jsou demontovány. K výrobě stolů jsou použité ekologické materiály šetrné k životnímu prostředí i zdraví.  ..

4 190 Kč 6 320 Kč Cena bez DPH: 3 463 Kč