• Jídelní stůl STRAKOŠ MO I ořech

Jídelní stůl STRAKOŠ MO I ořech je stůl rozkládací určený do restaurací, hotelů i domácností. Tento rozkládací stůl je pevný a stabilní. Konstrukce stolu je vyrobena z masivu bukového dřeva, deska stolu z lamina ve tvaru obdélníku.

Stůl je v rozměru: délka ve stavu složeném je 140 cm a ve stavu rozloženém je 180 cm, šířka stolu je 80 cm, výška 78 cm.

Tento stůl je v barevném provedení ořech

Zobrazení barev se může lišit dle nastavení Vašeho elektronického zařízení a není důvodem k reklamaci.

Stůl je dodáván v celku, pouze nohy jsou demontovány.

K tomuto stolu jsou vhodné tyto jídelní židle.

Podívejte se také na tento stůl jako součást jídelních setů MO I a B VII, MO I a B XIV, MO I a R II, MO I a M I, MO I a N II, MO I a N III, MO I a N X, MO I a B IV, Darius.

Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!
    Špatný           Dobrý
Antispam

Jídelní stůl STRAKOŠ MO I ořech

  • Výrobce: STRAKOŠ D-MIX
  • Kód zboží: MO I ořech
  • Číslo zboží: 2748
  • Dostupnost: Na skladě
  • 6 630 Kč
  • 4 410 Kč

  • Cena bez DPH: 3 645 Kč

Jídelní stoly STRAKOŠ MO I ořech jsou zátěžové stoly do restaurací, hotelů i domácností. Tyto stoly jsou velice pevné a stabilní. Jsou dodávány v celku, pouze nohy jsou demontovány. K výrobě stolů jsou použité ekologické materiály šetrné k životnímu prostředí i zdraví. 


Související zboží

Jídelní stůl STRAKOŠ MO I bílá

Jídelní stůl STRAKOŠ MO I bílá

Jídelní stoly STRAKOŠ MO I bílá jsou zátěžové stoly do restaurací, hotelů i domácností. Tyto stoly jsou velice pevné a stabilní. Jsou dodávány v celku, pouze nohy jsou demontovány. K výrobě stolů jsou použité ekologické materiály šetrné k životnímu prostředí i zdraví. ..

4 410 Kč 6 630 Kč Cena bez DPH: 3 645 Kč

Jídelní stůl STRAKOŠ MO I sonoma

Jídelní stůl STRAKOŠ MO I sonoma

Jídelní stoly STRAKOŠ MO I sonoma jsou zátěžové stoly do restaurací, hotelů i domácností. Tyto stoly jsou velice pevné a stabilní. Jsou dodávány v celku, pouze nohy jsou demontovány. K výrobě stolů jsou použité ekologické materiály šetrné k životnímu prostředí i zdraví. ..

4 410 Kč 6 630 Kč Cena bez DPH: 3 645 Kč