• Kovová židle STRAKOŠ školní H

Kovová židle STRAKOŠ školní H je židle určená pro použití ve školách, posluchárnách, čekárnách a klinikách. Její hmotnost je pouze 4 kg, což z ní dělá šikovný produkt, který se snadno přenáší a nastavuje. Sedák a opěrka jsou vyrobeny z březové překližky, díky čemu údržba nevyžaduje použití specializovaných prostředků, ale pouze otření vlhkým hadříkem, což výrazně snižuje množství práce a nákladů.

Černý rám židle je vyroben z práškově lakované oceli.  Práškové lakování zaručuje zvýšenou odolnost proti odštípnutí a poškrábání, ke kterému může během používání dojít. Nohy jsou vybaveny speciálními krytkami, jejichž hlavním úkolem je chránit podlahu před poškrábáním a dodatečně snížit hluk vznikající při pohybu židle.

Za zmínku také stojí, že židle H lze stohovat až do 10 kusů, což ušetří místo potřebné pro uskladnění židlí, pokud je zrovna nepotřebujete.

Židle je v rozměrech: celková výška 80,5 cm, šířka 43 cm, hloubka 50 cm, výška sedací plochy 46 cm, šířka sedáku 37,5 cm, hloubka sedáku 38 cm.


Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!
    Špatný           Dobrý
Antispam

Kovová židle STRAKOŠ školní H

  • Výrobce: STRAKOŠ M-TRA
  • Kód zboží: H
  • Číslo zboží: 2700
  • Dostupnost: Na skladě
  • 2 230 Kč
  • 1 560 Kč

  • Cena bez DPH: 1 289 Kč

Kovová židle STRAKOŠ školní H je židle určená pro použití ve školách, posluchárnách, čekárnách a klinikách. Její hmotnost je pouze 4 kg. Sedák a opěrka jsou vyrobeny z březové překližky.

Černý rám židle je vyroben z práškově lakované oceli. Nohy jsou vybaveny speciálními krytkami, jejichž hlavním úkolem je chránit podlahu před poškrábáním a dodatečně snížit hluk vznikající při pohybu židle.Dostupné možnosti


Související zboží

Konferenční židle STRAKOŠ T-AS přírodní

Konferenční židle STRAKOŠ T-AS přírodní

Konferenční židle STRAKOŠ T-AS jsou pohodlné a moderní židle určené pro použití v konferenčních..

2 450 Kč 3 500 Kč Cena bez DPH: 2 025 Kč

Konferenční židle STRAKOŠ AR BL

Konferenční židle STRAKOŠ AR BL

Konferenční židle STRAKOŠ AR BL jsou pohodlné a moderní židle určené pro použití v konferenčníc..

2 520 Kč 3 600 Kč Cena bez DPH: 2 083 Kč

Konferenční židle STRAKOŠ T-AS černá čalouněná

Konferenční židle STRAKOŠ T-AS černá čalouněná

Konferenční židle STRAKOŠ T-AS jsou pohodlné a moderní židle určené pro použití v konferenčních..

3 060 Kč 4 380 Kč Cena bez DPH: 2 529 Kč

Konferenční židle STRAKOŠ IXAM BL černá

Konferenční židle STRAKOŠ IXAM BL černá

Konferenční židle STRAKOŠ IXAM BL černá je určena do restaurací, hotelů, zasedacích a jednacích místností, čekáren, ale i domácností. Díky kovové konstrukci je velmi pevná a lehká. K výrobě židlí jsou použité ekologické materiály, které jsou šetrné k životnímu prostředí i zdraví...

990 Kč 1 415 Kč Cena bez DPH: 818 Kč