• Konferenční stohovatelná židle STRAKOŠ R-CK

Konferenční stohovatelná židle STRAKOŠ R-CK je vyrobená z ocelového charakteristického širšího profilu 25x25 mm o tloušťce 1,2 mm s přídavnou drážkou. Díky tomu vypadá židle velmi elegantně. Práškové lakování chrání rám židle před poškrábáním a odlupováním barvy. Nabízené židle jsou určeny pro komerční využití, proto je uvedený model vybaven speciálními nárazníky chránícími rám při stohování a praktickým madlem na opěrce pro snadné přenášení. Nohy židlí jsou vybaveny speciálními plastovými krytkami chránícími podlahu před poškrábáním.

Židle je velmi pevná a lehká cca 6,5 kg. Možnost stohování židlí na sebe až 18 ks. Nosnost židle je max. 200 kg.

Židle je v rozměrech: celková výška 92,5 cm, výška sedací plochy 47 cm, šířka 45 cm, hloubka 40 cm.

K těmto židlím jsou vhodné tyto potahy

Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!
    Špatný           Dobrý
Antispam

Konferenční stohovatelná židle STRAKOŠ R-CK

  • Výrobce: STRAKOŠ M-TRA
  • Kód zboží: R-CK
  • Číslo zboží: 1884
  • Dostupnost: Na skladě
  • 2 260 Kč
  • 1 470 Kč

  • Cena bez DPH: 1 215 Kč

Konferenční stohovatelná židle STRAKOŠ R-CK je určena do restaurací, hotelů, zasedacích a jednacích místností, hudebních sálů, ale i domácností. Díky kovové konstrukci je velmi pevná a lehká. K výrobě židlí jsou použité ekologické materiály, které jsou šetrné k životnímu prostředí i zdraví.


Související zboží

Potah STRAKOŠ AP 790

Potah STRAKOŠ AP 790

Potah STRAKOŠ AP 790 je z oblíbené polyesterové tkaniny odolné proti skvrnám v bílé/e..

630 Kč 900 Kč Cena bez DPH: 521 Kč

Vozík STRAKOŠ WK-1

Vozík STRAKOŠ WK-1

Vozík STRAKOŠ WK-1 je kovový vozík určen pro přepravu plných stohů konferenčních židlí. Umožňuje rychlou a bezpečnou přepravu. Přídavné přední kolo chrání před nekontrolovaným pádem přepravovaných produktů...

5 430 Kč 7 760 Kč Cena bez DPH: 4 488 Kč

Konferenční stohovatelná židle STRAKOŠ ES 180

Konferenční stohovatelná židle STRAKOŠ ES 180

Konferenční stohovatelná židle STRAKOŠ ES 180 je určena do restaurací, hotelů, zasedacích a jednacích místností, hudebních sálů, ale i domácností. Díky kovové konstrukci je velmi pevná a lehká. K výrobě židlí jsou použité ekologické materiály, které jsou šetrné k životnímu prostředí i z..

1 430 Kč 2 050 Kč Cena bez DPH: 1 182 Kč

Spojka STRAKOŠ LK-1

Spojka STRAKOŠ LK-1

Spojka STRAKOŠ LK-1 je snadno použitelný a praktický díl pro konferenční židle. Je vyrobena ze speciální směsi plastu odolného proti prasknutí. Spojka LK-1 umožňuje jednoduše a esteticky uspořádat dokonale rovné řady židlí bez použití dalšího nářadí...

50 Kč 80 Kč Cena bez DPH: 41 Kč

Konferenční stohovatelná židle STRAKOŠ P-TY

Konferenční stohovatelná židle STRAKOŠ P-TY

Konferenční stohovatelná židle STRAKOŠ P-TY je určena do restaurací, hotelů, zasedacích a jednacích místností, hudebních sálů, ale i domácností. Díky kovové konstrukci je velmi pevná a lehká. K výrobě židlí jsou použité ekologické materiály, které jsou šetrné k životnímu prostředí i zdr..

1 020 Kč 1 460 Kč Cena bez DPH: 843 Kč