Nábytek do restaurací

Nábytek do restaurací
Vysoce kvalitní nábytek do každé restaurace, kavárny, hotelu i kanceláře


Jsme česká firma STRAKOŠ® a vyrábíme a dodáváme veškerý nábytek do hotelů, restaurací, kaváren, kanceláří, obecních úřadů, kulturních domů, ale také do běžných domácností. Zakládáme si na vysoké kvalitě svých produktů, jejich nízké velkoobchodní ceně a zároveň profesionálnímu přístupu ke svým zákazníkům. To bezesporu potvrdí i 1024 autentických hodnocení s výsledkem 4,9 hvězdiček z 5. 


Našim nábytkem jsou vybavené podniky jako např.: ALZHEIMER HOME z.ú., Restaurace Medník,

Veškerý nábytek pro váš byznys vybíráte na jednom místě

Vybavit nový podnik není žádná legrace. Potřebujete velké množství odolného nábytku, doplňků a k tomu samozřejmě hodně peněz, času a fantazie. A my vám ty peníze a čas strávený vybíráním v různých obchodech ušetříme = na míru vašim potřebám dodáme kompletní vybavení pro jakýkoliv prostor, v libovolném množství a za velmi výhodné ceny. Ať už jsou to např. zátěžové jídelní židle, barové židle, jídelní stoly, kuchyňské sestavy, postele, noční stolky, skříně, komody, psací stoly, nebo rozmanitý zahradní nábytek… žádná objednávka pro nás není problém. Přesvědčte se.        

Zvolíte si styl i barevné provedení

Veškerý nábytek můžete libovolně kombinovat tak, aby maximálně seděl do vámi zvoleného prostoru. Samozřejmě se můžete spolehnout na ohromný výběr, který vám splní jakékoliv nároky na pohodlí, design i materiály. 


K výrobě zátěžových židlí a stolů, na které se primárně zaměřujeme, však používáme jedině kvalitní masiv z bukového dřeva. Ovšem v široké škále odstínů lakování, jako je např. dub, olše, jabloň, rustikal, kaštan, ořech, bílá ad.

Zátěžové židle moderního i klasického stylu vydrží fakt všechno

Zátěžové jídelní židle tedy vybíráte z mnoha odstínů masivu bukového dřeva. Sedáky a opěrky rovněž z mnoha různých variant potahových materiálů. To vám přináší obrovskou variabilitu možností pro jakýkoliv interiér. Ohromnou výhodou je zároveň i to, že židle dodáváme v celku. Jejich spoje jsou čepované a lepené, takže oproti šroubovým spojům zaručují pevnost a dlouhou životnost. 


Kromě zátěžových jídelních židlí si u nás můžete vybrat:„Zakoupením 35 židlí a 2 stolů jsme zpříjemnili posezení v naší zahrádkářské budově. Pěkně provedená práce, dobrá komunikace a včasné dodání zboží. Doporučuji.” Mirek BridzikJídelní židle STRAKOŠ B VII            Jídelní židle STRAKOŠ DM39               Jídelní židle STRAKOŠ B IV-D


Restaurační stoly, od kterých se hosté nebudou chtít zvednout 

Co se týče jídelních stolů pro zátěžové prostory, jejich konstrukce je opět z masivu bukového dřeva, vrchní deska z dýhy nebo lamina. Lakování si můžete vybírat podle svých preferencí z mnoha odstínů. Vyrobit je vám dokážeme podle vámi požadovaných rozměrů.


Kromě restauračních jídelních stolů si u nás vyberete i:


  • kavárenské a barové stoly – vhodné i do těch nejmenších prostor kaváren, barů, vináren a restaurací, některé mohou být i ve skládací variantě pro úsporné skladování stolů

  • konferenční skládací stoly – určené do restaurací, hotelů, zasedacích a jednacích místností, konferenčních i hudebních sálů i do rautových akcí, možnost stohování stolů navíc ušetří spoustu volného místa 


„Po dlouhém pátrání jsem objevila firmu, která dodala stůl v atypickém rozměru, s atypickým počtem židlí, s pěkným čalouněním, navíc včas a ve výborném provedení. Komunikace probíhala příkladně, cena byla velmi dobrá - vše tedy jedním slovem: PERFEKTNÍ” Jitka Žáková                     Jídelní stůl STRAKOŠ DSL 62                                                              Kavárenský stůl STRAKOŠ Cross


Spánek vašich hostů bude plnohodnotný a kvalitní 

Vždy je důležité cílit nejen na pohodlí v posteli, ale v celém hotelovém pokoji. Ten musí být hezký, pohodlný i praktický. A náš nábytek tohle všechno splňuje. Můžete tak vybírat z pohodlných jednolůžkových postelí, dvoulůžkových postelí, patrových postelí, matrací, roštů, praktických šuplíků pod postel, skříní, komod, nočních stolků, polic nebo z kosmetických stolků a zrcadel. 


„Skvělý nábytek, rychlé doručení, komunikace s firmou výborná.” Dana Kracíková 

Kuchyňka, obývák, předsíň, koupelna i zahrada

Stejně tak si můžete vybrat z velkého množství vitrín a kredenců, pohovek, křesel, psacích a PC stolů, kancelářských židlí, TV boxů, veškerého nábytku do koupelen a zahradního nábytku včetně houpaček, známých pivních setů nebo pískovišť. 


Jak jsme psali na začátku – žádná objednávka pro nás není problém. Zařídíme pro váš podnik jakýkoliv nábytek. 


Kontaktujte nás – dáme vám individuální cenovou nabídku


Kvalitní nábytek do každé restaurace, kanceláře i hotelu

Jsme česká firma. Vyrábíme a prodáváme vysoce kvalitní nábytek do hotelů, restaurací, kaváren, kanceláří, obecních úřadů, ale také do domácností.