Restaurační židle STRAKOŠ F-RA je odolná elegantní židle, která se bude skvěle hodit do moderního i klasického interiéru restaurace nebo kavárny. Je vyrobena z ohýbaného dubového dřeva, neřezaného jako u klasických dřevěných židlí. Tento výrobní proces má pozitivní vliv na životnost židlí. Dubové dřevo zajišťuje jeji odolnost i v případě velmi intenzivního používání. Jedná se o vysoce kvalitní, ušlechtilý materiál, který se vyznačuje zvýšenou odolností proti mechanickému poškození. Další výhodou tohoto modelu je možnost stohování až 6 kusů, což je v případě restauračních židlí nesmírně důležité. Umožní vám to ušetřit místo při skladování židlí, když se nepoužívají, a usnadní personálu organizaci při nastavování nebo úklidu místnosti.

Prezentovaný model je dostupný ve dvou barvách: přírodní dub a elegantní černá. 

Židle je v rozměrech: celková výška 78 cm, šířka sedu 47 cm, hloubka sedu 43,5 cm, výška sedu 45 cm. Maximální nosnost je 120 kg, Hmotnost: 5,8 kg

K dispozici máme širokou škálu několika stovek potahových látek, ze kterých si můžete vybrat. Naše tkaniny mají bezkonkurenční odolnost proti oděru až 100 000 cyklů oděru podle Martindeleho stupnice. CENA očalouněné židle je individuální, kalkulaci Vám vytvoříme na vyžádání. Neváhejte nás kontaktovat zde.

Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!
    Špatný           Dobrý
Antispam

Restaurační židle STRAKOŠ F-RA

  • Výrobce: STRAKOŠ M-TRA
  • Kód zboží: F-RA
  • Číslo zboží: 3478
  • Dostupnost: Na skladě
  • 7 180 Kč
  • 5 020 Kč

  • Cena bez DPH: 4 149 KčDostupné možnosti


Související zboží

Konferenční stohovatelná židle STRAKOŠ B-ES

Konferenční stohovatelná židle STRAKOŠ B-ES

Konferenční stohovatelná židle STRAKOŠ B-ES je určena do restaurací, hotelů, zasedacích a jednacích místností, hudebních sálů, ale i domácností. Díky kovové konstrukci je velmi pevná a lehká. K výrobě židlí jsou použité ekologické materiály, které jsou šetrné k životnímu prost..

1 470 Kč 2 260 Kč Cena bez DPH: 1 215 Kč

Konferenční židle STRAKOŠ T-AS přírodní

Konferenční židle STRAKOŠ T-AS přírodní

Konferenční židle STRAKOŠ T-AS jsou pohodlné a moderní židle určené pro použití v konferenčních..

2 450 Kč 3 500 Kč Cena bez DPH: 2 025 Kč

Konferenční židle STRAKOŠ AR BL

Konferenční židle STRAKOŠ AR BL

Konferenční židle STRAKOŠ AR BL jsou pohodlné a moderní židle určené pro použití v konferenčníc..

2 520 Kč 3 600 Kč Cena bez DPH: 2 083 Kč

Konferenční stohovatelná židle STRAKOŠ ST 570

Konferenční stohovatelná židle STRAKOŠ ST 570

Konferenční stohovatelná židle STRAKOŠ ST 570 je určena do restaurací, hotelů, zasedacích a jednacích místností, hudebních sálů, ale i domácností. Díky kovové konstrukci je velmi pevná a lehká. K výrobě židlí jsou použité ekologické materiály, které jsou šetrné k životnímu prostředí i z..

1 620 Kč 2 320 Kč Cena bez DPH: 1 339 Kč