Zahradní set STRAKOŠ 1+4 L-DA je klasikou v kategorii venkovních setů stolu s 4 židlemi s područkami používaných na zahrádkách restaurací, kaváren. Lze jej ovšem použit i na zahradu, balkón nebo terasu v domácnosti.

Zahradní židle STRAKOŠ L-DA je pevná a odolná židle z olejovaného jasanového dřeva a práškově lakované oceli ve dvouvrstvém systému se zinkovým základním nátěrem. Díky tomu jsou židle odolné vůči nepříznivým povětrnostním vlivům, jako je déšť nebo prudké slunce. Židle má plastové nožičky, které zabraňují poškození podlahy a zaboření židle do trávníku a velmi pevný rám z oceli. Sedák a opěrák jsou zakončeny dřevěnými lamelami o tloušťce 17 mm. Nosnost židle je až 150 kg a váží cca 11 kg. Výhodou židlí L-DA je možnost jejich skládání, což usnadňuje jejich skladování.

Židle je v rozměrech: celková výška 90 cm, šířka 43 cm, hloubka 59 cm, výška sedu 46 cm, šířka sedu 43 cm. 

Zahradní stůl STRAKOŠ L-DA je pevný a odolný výrobek z olejovaného jasanového dřeva a práškově lakované oceli ve dvouvrstvém systému se zinkovým základním nátěrem. Díky tomu jsou stoly odolné vůči nepříznivým povětrnostním vlivům, jako je déšť nebo prudké slunce. Rozměry desky stolu L-DA je 120x80 cm. Rám stolu je vyroben z oceli a dřevěné latě stolové desky o tloušťce 20 mm jsou s podnoží spojeny speciálním lepidlem a šrouby o průměru 4,5 mm, díky čemuž je konstrukce odolná do 120 kg. Výhodou stolů L-DA je možnost jejich skládání, což usnadňuje jejich skladování.

Vybrat si můžete celý set, nebo objednat židle, židle s područkami a stoly z kolekce L-DA samostatně.

Řada venkovního nábytku L-DA zahrnuje židle, křesla a zahradní stoly přizpůsobené pro venkovní použití. Pro výrobu stolů a židlí bylo použito jasanové dřevo vysoké tvrdosti, vysoké odolnosti proti otěru a originálních barev, navíc zdůrazněných charakteristickou barvou a výraznou kresbou zrna. Jasanové dřevo je pevné a pružné, má nízký sklon k praskání, je trvanlivé a odolné proti hnilobě. Dřevěné prvky byly navíc naolejovány. Konstrukce nábytku je vyrobena z dvouvrstvé oceli s práškovým nástřikem (základní prášková barva a vrchní polyesterový lak). Nábytek L-DA má pohodlný skládací systém pro snadné skladování.

Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!
    Špatný           Dobrý
Antispam

Zahradní set STRAKOŠ 1+4 L-DA

  • Výrobce: STRAKOŠ M-TRA
  • Kód zboží: L-DA
  • Číslo zboží: 2997
  • Dostupnost: Na skladě
  • 34 230 Kč
  • 23 960 Kč

  • Cena bez DPH: 19 802 Kč

Zahradní set STRAKOŠ L-DA je venkovní set na zahrádky restaurací, kaváren, ale i domácností. Je vyroben z olejovaného jasanového dřeva a práškově lakované oceli. K výrobě jsou použité ekologické materiály, které jsou šetrné k životnímu prostředí i zdraví.


Související zboží

Zahradní židle STRAKOŠ L-DA

Zahradní židle STRAKOŠ L-DA

Zahradní židle STRAKOŠ L-DA je venkovní židle na zahrádky restaurací, kaváren, ale i domácností. Je vyrobená z olejovaného jasanového dřeva a práškově lakované oceli. K výrobě jsou použité ekologické materiály, které jsou šetrné k životnímu prostředí i zdraví...

4 120 Kč 5 890 Kč Cena bez DPH: 3 405 Kč

Zahradní židle STRAKOŠ L-DA GRAND

Zahradní židle STRAKOŠ L-DA GRAND

Zahradní židle STRAKOŠ L-DA GRAND je venkovní židle s područkami na zahrádky restaurací, kaváren, ale i domácností. Je vyrobená z olejovaného jasanového dřeva a práškově lakované oceli. K výrobě jsou použité ekologické materiály, které jsou šetrné k životnímu prostředí i zdraví...

4 800 Kč 6 860 Kč Cena bez DPH: 3 967 Kč

Zahradní stůl STRAKOŠ L-DA

Zahradní stůl STRAKOŠ L-DA

..

5 830 Kč 8 330 Kč Cena bez DPH: 4 818 Kč

Zahradní set STRAKOŠ 1+2 L-DA GRAND

Zahradní set STRAKOŠ 1+2 L-DA GRAND

Zahradní set STRAKOŠ L-DA je venkovní set na zahrádky restaurací, kaváren, ale i domácností. Je vyroben z olejovaného jasanového dřeva a práškově lakované oceli. K výrobě jsou použité ekologické materiály, které jsou šetrné k životnímu prostředí i zdraví...

15 380 Kč 21 980 Kč Cena bez DPH: 12 711 Kč