• Zahradní mlýn MO 138

Zahradní mlýn STRAKOŠ MO 138 je dřevěná dekorace určena do zahrad a dalších vhodných venkovních prostor. Je vyroben ze 100 % přírodního smrkového dřeva, nalakován kvalitním ekologickým lakem.

Dekorace je opatřena funkčním mechanismem otáčení lopatek větrem. Výška mlýnu je 83 cm.

Celý komplet je zabalen po jednotlivých dílech, montáž je jednoduchá.

Možnost dodání jakéhokoliv množství, na zboží je plná záruka a možnost odpočtu DPH.

 

 

 

Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!
    Špatný           Dobrý
Antispam

Zahradní mlýn MO 138

  • Výrobce: STRAKOŠ D-MAX
  • Kód zboží: MO138
  • Číslo zboží: 709
  • Dostupnost: Na skladě
  • 2 480 Kč

  • Cena bez DPH: 2 050 Kč

Zahradní mlýn STRAKOŠ MO 138 je dřevěná dekorace určena do zahrad a dalších vhodných venkovních prostor. Je vyroben z smrkového dřeva, lakovaný. Mlýn má funkční mechanismus otáčení lopatek. K výrobě jsou použité ekologické materiály, které jsou šetrné k životnímu prostředí i zdraví.


Související zboží

Zahradní mlýn MO 136

Zahradní mlýn MO 136

Zahradní mlýn STRAKOŠ MO 136 je dřevěná dekorace určena do zahrad a dalších vhodných venkovních prostor. Je vyroben ze smrkového dřeva, lakovaný. Mlýn má funkční mechanismus otáčení lopatek.  K výrobě jsou použité ekologické materiály, které jsou šetrné k životnímu prostředí i zdraví..

3 140 Kč Cena bez DPH: 2 595 Kč

Zahradní mlýn MO 137

Zahradní mlýn MO 137

Zahradní mlýn STRAKOŠ MO 137 je dřevěná dekorace určena do zahrad a dalších vhodných venkovních prostor. Je vyroben z smrkového dřeva, lakovaný. Mlýn má funkční mechanismus otáčení lopatek. K výrobě jsou použité ekologické materiály, které jsou šetrné k životnímu prostředí i zdraví...

2 800 Kč Cena bez DPH: 2 314 Kč

Zahradní mlýn MO 139

Zahradní mlýn MO 139

Zahradní mlýn STRAKOŠ MO 139 je dřevěná dekorace určena do zahrad a dalších vhodných venkovních prostor. Je vyroben z smrkového dřeva, lakovaný. Mlýn má funkční mechanismus otáčení lopatek. K výrobě jsou použité ekologické materiály, které jsou šetrné k životnímu prostředí i zdraví...

2 310 Kč Cena bez DPH: 1 909 Kč