• Konferenční stohovatelná židle STRAKOŠ B-ES

Konferenční stohovatelná židle STRAKOŠ B-ES je určena do restaurací, hotelů, zasedacích a jednacích místností, konferenčních i hudebních sálů, rautových akcí, kasín, pokerových turnajů i domácností. Díky kovové konstrukci je velmi pevná a lehká.

Židle je v rozměrech: celková výška 91 cm, šírka 44 cm, hloubka 61 cm, hloubka sedací plochy 40 cm, výška k sedáku 47 cm.

Židle lze stohovat na sebe (až 18 ks). 

Lehká forma (6 kg) usnadňuje přenášení a umístění židlí.

Maximální nosnost: 200 kg.

K těmto židlím jsou vhodné tyto potahy.

Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!
    Špatný           Dobrý

Konferenční stohovatelná židle STRAKOŠ B-ES

  • Výrobce: STRAKOŠ M-TRA
  • Kód zboží: B-ES
  • Číslo zboží: 1883
  • Dostupnost: Na skladě
  • 2 260 Kč
  • 1 580 Kč

  • Cena bez DPH: 1 306 Kč

Konferenční stohovatelná židle STRAKOŠ B-ES je určena do restaurací, hotelů, zasedacích a jednacích místností, hudebních sálů, ale i domácností. Díky kovové konstrukci je velmi pevná a lehká. K výrobě židlí jsou použité ekologické materiály, které jsou šetrné k životnímu prostředí i zdraví.


Související zboží

Konferenční stohovatelná židle STRAKOŠ J-Z

Konferenční stohovatelná židle STRAKOŠ J-Z

Konferenční stohovatelná židle STRAKOŠ J-Z je určena do restaurací, hotelů, zasedacích a jednacích místností, hudebních sálů, ale i domácností. Díky kovové konstrukci je velmi pevná a lehká. K výrobě židlí jsou použité ekologické materiály, které jsou šetrné k životnímu prostředí i zdra..

1 580 Kč 2 260 Kč Cena bez DPH: 1 306 Kč

Konferenční stohovatelná židle STRAKOŠ SO-L

Konferenční stohovatelná židle STRAKOŠ SO-L

Konferenční stohovatelná židle STRAKOŠ SO-L je určena do restaurací, hotelů, zasedacích a jednacích místností, hudebních sálů, ale i domácností. Díky kovové konstrukci je velmi pevná a lehká. K výrobě židlí jsou použité ekologické materiály, které jsou šetrné k životnímu prostředí i zdr..

1 580 Kč 2 260 Kč Cena bez DPH: 1 306 Kč