Zátěžové židle a stoly

Zátěžové židle a stoly

Tyto zátěžové židle a stoly do restaurací a hotelů vás přežijí
Do náročných provozů restaurací, kaváren, hotelů, nebo třeba kanceláří, kulturních domů a obecních úřadů je potřeba spousty kvalitního nábytku. Ten musí být pro hosty a personál nejen pohodlný, ale také praktický, odolný, no a samozřejmě pěkný. Nábytek, který splňuje tato kritéria pak perfektně dotváří celkovou atmosféru a náladu místa. A to pro získání a udržení svých zákazníků rozhodně chcete.   

Jsme česká firma STRAKOŠ® a přesně takový nábytek dodáváme po celé ČR

Nábytek dodáváme do kulturních, firemních, ubytovacích a gastro zařízení, ale také do běžných domácností. V nabídce máme opravdu kvalitní zátěžové jídelní židle, barové židle, jídelní stoly, postele, skříně, stoly, komody, zrcadla... jednoduše veškeré vybavení, které ke svému podnikání potřebujete.   


Při spolupráci s námi tak máte garanci vysoce kvalitních produktů v libovolném množství, jistotu nízkých velkoobchodních cen a zároveň profesionálního přístupu – na čem se domluvíme, to bez kompromisů platí. Bezesporu to potvrdí i 1024 autentických hodnocení s výsledkem 4,9 hvězdiček z 5. 


Našim nábytkem jsou vybavené podniky, jako např.: ALZHEIMER HOME z.ú., Restaurace Medník,

Naše zátěžové jídelní a barové židle přežijí opravdu vše

Díky zesílené konstrukci z bukového masivu jsou naše jídelní a barové židle zárukou vysoké nosnosti a opravdu dlouhé životnosti i při maximální možné provozní zátěži. Přitom jsou lehké, pohodlné a samozřejmě designově moc pěkné. K tomu ale až za chvíli. Teď ještě chvíli zůstaneme u samotné kvality. 


Masivní bukové dřevo jednoznačně patří mezi ty nejlepší materiály k výrobě zátěžových jídelních či barových židlí do restaurací, barů, vináren, pivnic, jídelen, hotelů ad. Na trhu často narazíte i na levnější židle z borovice nebo smrku. Ty ale rozhodně do takto náročných provozů nedoporučujeme, protože dřevo borovice i smrku je měkké a spoje těchto židlí jsou většinou šroubované. Ty mají tendenci se povolovat, což nekompromisně vede k brzkému poškození židlí. 


Ohromnou výhodou našich židlí z masivního buku je to, že je dodáváme v celku. Jejich spoje jsou čepované a lepené, takže oproti šroubovým spojům zaručují pevnost a dlouhou životnost.Jídelní židle STRAKOŠ B VII            Jídelní židle STRAKOŠ DM39               Jídelní židle STRAKOŠ B IV-D


„Židle velmi hezké, pevné a je vidět kvalitní práce. Velká spokojenost, doporučujeme!!” Hana Běhounková

A co design našich zátěžových židlí? Ten předčí vaše očekávání

Jak už jsme psali, k výrobě zátěžových židlí mnoha a mnoha designů používáme jedině kvalitní masiv z bukového dřeva. Vybírat však můžete z mnoha odstínů laků, jako je např. dub, olše, jabloň, rustikal, kaštan, ořech, bílá ad. Kromě toho máte možnost výběru i z různých variant potahových materiálů pro sedáky a opěrky. To vám přináší fakticky obrovskou variabilitu možností pro jakýkoliv interiér.


Víc než naše slova ale prozradí pár referencí zákazníků a samozřejmě náš e-shop, kde si můžete jednotlivé designy zátěžových jídelních a barových židlí prohlédnout. A nejen těch – v nabídce máme i celosvětově nejpopulárnější kavárenské stohovatelné židle, zátěžové konferenční stohovatelné židle i zahradní židle.   


„Nakupovala jsem větší množství židlí, oceňuji výběr různých potahů i barevného provedení, skvělou komunikaci při vyřizování objednávky, židle jsou kvalitní a krásné, jsme velmi spokojeni.” Eva Kučerová


Vše naprosto v pořádku. Cena velmi příznivá a kvalita zboží vysoká. Doporučuji.Petr Hynek

Restaurační stoly a stolky. Neméně důležitá součást gastro nábytku 

Co se týče jídelních stolů pro zátěžové prostory, jejich konstrukce je opět z masivu bukového dřeva, vrchní deska z dýhy nebo lamina. Lakování si můžete vybírat podle svých preferencí z mnoha odstínů. Vyrobit vám je dokážeme podle vámi požadovaných rozměrů.                      Jídelní stůl STRAKOŠ DSL 62                                                              Kavárenský stůl STRAKOŠ Cross


Na našem e-shopu si můžete prohlédnout více jak 100 designů jídelních stolů, kavárenských stolů, konferenčních i skládacích stolů. 


„Ze strany dodavatele ochota, velmi vstřícné jednání, kvalita super. Byli jsme překvapeni, jak bylo zboží perfektně zabaleno. Mohu jen doporučit.” Jaroslava Krejzová


Nejen zátěžové židle a stoly – jednoduše cokoliv 

Na míru vašim potřebám dodáme kompletní vybavení pro jakýkoliv prostor, v libovolném množství a za velmi výhodné ceny. Přesvědčte se o tom na vlastní kůži, stejně jako tisíce našich spokojených zákazníků.


Kontaktujte nás – dáme vám individuální cenovou nabídku


Kvalitní český gastro nábytek, který přežije opravdu vše

Vyrábíme a dodáváme veškerý nábytek do ubytovacích, kulturních, firemních a gastro zařízení. Vysoká kvalita, nízká velkoobchodní cena, profi přístup.


Jídelní sety jsou pro sjednocený interiér jasnou volbou

Pokud si chcete do domácnosti pořídit jídelní stůl a židle, směřujte svou pozornost na jídelní sety. Proč? A jaké parametry by měly splňovat? Čtěte článek Jak vybrat jídelní set